Wyślij wiadomość
Dom

GUANGZHOU SAYOK LTD Wycieczka po fabryce

Chiny GUANGZHOU SAYOK LTD Certyfikaty
Chiny GUANGZHOU SAYOK LTD Certyfikaty
Cześć Hunter. Dostaję piłkę do chodzenia na wodę przez 3 miesiące, są one bardzo dobrej jakości i długotrwałego użytkowania, następnym razem zwiększymy kolejność!

—— Brad z Wielkiej Brytanii

Dzień dobry Vivan! Nadmuchiwany łuk przybył wczoraj. Twoja usługa jest doskonała. Wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że jutro będzie nadmuchana. Dziękuję bardzo.

—— Vicki z Australii

Witaj, Hunter, w ubiegłym tygodniu otrzymałem nadmuchiwaną fotobudkę. Wyglądam SUPER !!! Dzięki!!! Dziękuję, przyjacielu!

—— Jeff z Chile

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Nasza fabryka

   

  W SAYOK wierzymy, że jakość i rozwój to nasz priorytet.Nasi pracownicy i projektanci posiadają ponad 10 letnie doświadczenie w produkcji wyrobów dmuchanych.Prowadzimy kompleksowe sprawdzanie wszystkich specyfikacji i ściśle kontrolujemy każdą procedurę, aby zapewnić niezawodność i stabilność naszych produktów.

   

  Sayok zawsze wdraża koncepcję tworzenia wartości dla klientów, dostosowując produkty do potrzeb różnych klientów i stale dostarczając klientom rozwiązania i problemy techniczne.Dalsza eksploracja i innowacje oraz doskonałość.

   

  GUANGZHOU SAYOK LTD linia produkcyjna fabryki 0

  GUANGZHOU SAYOK LTD linia produkcyjna fabryki 1

   

 • OEM / ODM
  Witamy w zamówieniach ODM i OEM! Chcielibyśmy wydrukować LOGO firmy klienta, informacje kontaktowe, numer telefonu na produkcie do reklamowania. Poniższe zdjęcie pokazuje, co zrobiliśmy dla logo klienta:

 • R & D
  Badania i Rozwój

  1.Sayok Dział projektowy: Nasz projektant ma ponad 10-letnie doświadczenie w tworzeniu zabawek nadmuchiwanych, 100% zamówień od najnowszego projektu, następnie powinien zostać umieszczony na linii produkcyjnej.

  Dział produkcji 2.Sayok: Wszyscy nasi pracownicy mają ponad 12-letnie doświadczenie, aby zapewnić, że nasze towary są wysokiej jakości w każdym punkcie.

  3. Zakład produkcyjny Sayok: Nasza spawarka na gorące powietrze pochodzi z USA, a sprzęt projektowy pochodzi z Korei.

  4. Powitanie zamówień OEM i ODM!

Szczegóły kontaktu
GUANGZHOU SAYOK LTD

Osoba kontaktowa: Miss. vivian

Tel: 86-18813298070

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)