Linia produkcyjna

Nasza fabryka

 

W SAYOK wierzymy, że jakość i rozwój to nasz priorytet.Nasi pracownicy i projektanci posiadają ponad 10 letnie doświadczenie w produkcji wyrobów dmuchanych.Prowadzimy kompleksowe sprawdzanie wszystkich specyfikacji i ściśle kontrolujemy każdą procedurę, aby zapewnić niezawodność i stabilność naszych produktów.

 

Sayok zawsze wdraża koncepcję tworzenia wartości dla klientów, dostosowując produkty do potrzeb różnych klientów i stale dostarczając klientom rozwiązania i problemy techniczne.Dalsza eksploracja i innowacje oraz doskonałość.

 

GUANGZHOU SAYOK LTD linia produkcyjna fabryki 0

GUANGZHOU SAYOK LTD linia produkcyjna fabryki 1

 

OEM / ODM
Witamy w zamówieniach ODM i OEM! Chcielibyśmy wydrukować LOGO firmy klienta, informacje kontaktowe, numer telefonu na produkcie do reklamowania. Poniższe zdjęcie pokazuje, co zrobiliśmy dla logo klienta:

R & D
Badania i Rozwój

1.Sayok Dział projektowy: Nasz projektant ma ponad 10-letnie doświadczenie w tworzeniu zabawek nadmuchiwanych, 100% zamówień od najnowszego projektu, następnie powinien zostać umieszczony na linii produkcyjnej.

Dział produkcji 2.Sayok: Wszyscy nasi pracownicy mają ponad 12-letnie doświadczenie, aby zapewnić, że nasze towary są wysokiej jakości w każdym punkcie.

3. Zakład produkcyjny Sayok: Nasza spawarka na gorące powietrze pochodzi z USA, a sprzęt projektowy pochodzi z Korei.

4. Powitanie zamówień OEM i ODM!